Миськив Алексей Викторович
Контакты
г. КиевУкраина

О себе

Вид деятельности — Риэлторские услуги

Профессия — Риэлтор

Опыт на рынке — 1 год

Статус Партнера

Место расположения

Украина
Киевская обл.
г. Киев

Контакты

+380 50 424-46-70
aleksmiskiv

Мои аккаунты в социальных сетях

Мой девиз на сегодня

Давайте оздоблювати світ добрими думками! Перетворюймо нашу віру в краще майбутнє у дію!

Let's create a better world with our positive attitude to life! Let's turn our faith for a brighter future in action!

Подробнее о себе

Народився 14 серпня 1985р. у м. Сніжне Донецької області.
Батьки: Міськів Віктор Євстафієвич, народився 10 квітня 1960р.. Підприємець. Громадянин України. Міськів Олена Петрівна, народилась 13 жовтня 1958р.. Провідний спеціаліст відділу економічної безпеки та фінансового контролю ДІСО. Громадянка України.
В 1992 році надійшов до загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 міста Сніжне Донецької області. На протязі всіх років навчання приймав активну участь в навчальних олімпіадах, урочистих заходах, спортивних змаганнях як шкільного значення так і місцевого. Успішно засвоїв програму факультативних курсів: «Основи економічних знань». В 2000 році закінчив другий ступінь навчання загальноосвітньої школи та отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту.
В 1993 році надійшов на навчання до Сніжнянської міської музичної школи на умовах співбесіди. На п’ятирічну форму утворення з остаточним строком навчання у 1998 році. Успішно засвоював програму навчання на музичних інструментах: "Баян" і "Акордеон". Але у 1996 році вирішив закінчити навчання у зв'язку з виниклою неуспішністю засвоювати шкільну програму навчання., у зв'язку із щільною загальною зайнятістю й по програмі позашкільних факультативних курсів і спортивного захоплення.
В 1994 році надійшов на навчання до дитячої юнацької спортивної школи у місті Сніжне. Протягом всіх років навчання брав активну участь у змаганнях місцевого, обласного й всеукраїнського масштабу, а також взяв участь і в змаганні країн СНД. Багаторазово ставав чемпіоном міста й області, а також призером всеукраїнських змагань. В 2001 році призупинив програму навчання спортивної майстерності й щільно почав навчатися в технікумі та став більше приділяти увагу підготовчим курсам в інститут. А вже у 2003 році вчачись в інституті, взяв участь у першості ДКОП між ВУЗами України по Греко-римській боротьбі й виграв його, за що державне керування олімпійського призначення привласнило мені звання "Кандидата в майстра спорту". В 2004 році в ранзі КМС виграв чемпіонат області серед ВУЗів. Також у ДЮСШ із відмінністю засвоїв програму факультативних спортивних курсів по настільному тенісу, за що не одноразово був визнаний гідним почесній грамоті за відмінну аматорську майстерність. В 2004 році закінчив професійно займатися спортом і став аматором.
В 2000 році продовжив навчання у вечірній загальноосвітній школі 2-3 ступенів міста Сніжне. Навчався за формою екстерного утворення освіти. На протязі навчання приймав активну участь в навчальних олімпіадах. Успішно засвоїв програму факультативних курсів: «Теорія економічних знань», «Основи право», «Англійська мова», «Геометрія», «Географія». За особливі досягнення у вивчені «Основи право» нагороджений Похвальною грамотою. За відмінні досягнення у навчанні нагороджений Золотою медаллю. В 2002 році закінчив третій ступінь навчання загальноосвітньої школи та отримав атестат про повну загальну середню освіту.
В 2001 році надійшов на навчання до Сніжнянського гірничого технікуму на умовах вступних випробувань. На протязі всіх років навчання отримував відмінні оцінки, був заступником голови профспілки студентів, головою старостата. Приймав участь в спортивних змаганнях, а також приймав активну участь в творчої діяльності технікуму – був ведучим всіх урочистих заходів. Відмінно склав державну атестацію за формою державного іспиту з наукової дисципліни: «Охорона праці». Відмінно захистив дипломний проект за темою: «Локомативна відкатка контактними електровозами». В 2004 році закінчив навчання за напрямом підготовки – гірництво, за спеціальністю: «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв». Отримав диплом молодшого спеціалиста з відзнакою.
В 2002 році 1 квітня призивною комісією при Сніжнянському МВК Донецької області був зарахован у запас за гр.1 ст.18 Закона України «Про загальний війсковий обов’язок і військову службу». Зарахован до складу НПО-солдати. Війскове звання – рядовий. Група обліку НПО. Категорія обліку 1. Військово-облікова спеціальність № 662995А.
В 2002 році на умовах конкурса та за результатами вступних іспитів надійшов на навчання до юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. На протязі навчання приймав активну участь в науково-теоретичних конференціях як університетського значення так і місцевого. Був почесним членом «Клубу юристів», а також був членом команди юридичного факультету щодо «Клубу кмитливих і винахідних». Не однаразово, з відзнакою, відстоював честь університету в особистій першості ДКОП в Луганській області з греко-римської боротьби – два рази одержав перемогу в першості. Також відстоював честь факультета в університетських змаганнях з настільного тенісу. Склав державну атестацію за формою державних іспитів з наукових дисциплін: «Теорія держави і права», «Цивільне та сімейне право», «Трудове право». В 2006 році закінчив навчання за напрямом підготовки – право, за господарсько-правовой спеціалізацієй. Отримав диплом бакалавра. Отримав професійні права щодо роботи відповідної професії, передбачену розділом 3 Держкласифікатора професій ДК – 003-95.
В 2005 році 12 квітня надійшов на навчання до Донецького обласного державного автомобільного навчального комбінату за програмою підготовки водіїв транспортного засобу категорії «ВС». В цьому же році закінчив навчання. Склав державну атестацію за формою державних іспитів з наукових дисциплін: «Будова, експлуатація і технічне обслуговування», «Правила і основи безпеки дорожнього руху», «Практичне водіння». В 2005 році 19 серпня закінчив навчання та 27 вересня 2005 року отримав свідоцтво «Про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів» і посвідчення водія.
В 2006 році на умовах академічних прав продовжив освіту за програмою спеціаліст, за напрямом підготовки - правознавство. Захистив письмову кваліфікаційну роботу на тему: «Характерні особливості суб’єктів процесу доказування в цивільному судочинстві». В 2007 році закінчив навчання за напрямом підготовки – правознавство, та отримав диплом спеціаліста.
В 2006 році 16 вересня одружився. Дружина: Міськів Вікторія Володимирівна, народилася 15 червня 1984р.. Економіст. Домогосподарка. Громадянка України.
В 2007 році 16 грудня у Луганському міському пологовому будинку жінка народила мені дівчинку, вагою 3500 грамів. Якої дали ім’я Софія.
З 2007 року працював начальником відділу постачання в організації Тепло у ваш дім ™.
В 2012 році 7 листопада заснував власну компанію – ООО "Керамік MІА". Компанія спеціалізувалася на торгівлі великикого опту будівельних матеріалів та надання будівельно-монтажних послуг. А також товариство брало участь у розманітних спеціалізированих тендерах.
В 2014 році 17 листопада почав свою кар'єру в великой компанії на столичному ринку нерухомості, в АН "Благовіст". Щиро дуже задоволений роботой в агентстві. Вважаю що АН "Благовіст" не дарма найкраща компанія на ринку нерухомості національного масштабу.

Дата регистрации: 10.05.2015
Служба поддержки